www.smardafoto.cz

Kolekce děl malého umělce fotokniha, 30×30 cm

Unikátní a oblíbený výrobek Kolekce děl malého umělce fotokniha, 30x30 cm značky empikfoto.cz je k dispozici právě teď v nabídce za výhodné peníze! V akci za 699 Kč.
Kolekce děl malého umělce fotokniha

„Tvůrčí proces vyžaduje spoustu obětování. Někdy se musí obětovat čerstvě namalovaná stěna a někdy váš oblíbený ubrus. Nebo váza, nová halenka či křeslo, ve kterém rádi večer sedíte… Ale co by se neprominulo takovému talentu? Váš malý umělec rád tvoří a vy máte jeho malá umělecká díla rádi. Dokonce i přesto, že někdy dojde na vaši záclonu nebo si musíte setřít barvu z nosu.
Váš šuplík je plný pohledů, obrázků a vystřihovánek pomíchaných se snímky malého uličníka. Je načase to vše poskládat a uchovat navždy. Takové vzpomínky si přece zaslouží adekvátní vazbu! Připravili jsme něco právě pro tuto příležitost. Šablona, která se ideálně hodí k vašim fotografiím a výtvorům z modelíny od vaší radosti. K dispozici vám dáváme celou škálu dětských pozadí a textur. Tečky, čárky, skvrny, barevné mozaiky a vystřihovánky. Používali jsme křídy a barvy, abychom pro vás vybarvili celou stranu. Poskládejte je libovolně, vyberte nejlepší fotografie, oskenujte práci své ratolesti a vytvořte výjimečnou fotoknížku. První album malého umělce! Vybírejte ty správné rámečky, přidávejte vlastní popisy a využívejte nabízené kliparty. Vraťte se na chvíli do školky a pohleďte, kolik radosti kreslení působí. Takže vzhůru do díla!“