www.smardafoto.cz

Malá princezna fotokniha, 20×30 cm

Tento zlevněný kus Malá princezna fotokniha, 20x30 cm od odblíbeného výrobce empikfoto.cz je k dostání tady teď právě ve výhodné akci! Ve skvělé akci za 419,30 Kč.
Malá princezna fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
419,30

Vaše malá princezna si zaslouží vlastní album. Překrásná šablona, kterou jsme pro vás připravili, se ideálně hodí ke všem sladkým snímkům vaší malé. Fotíte své děťátko na každém kroku a máte celou řadu fotografií? Poskládejte všechny záběry a hrdě je prezentujte v tom nejlepším formátu.

Díky této šabloně plné krásy a sladkostí vytvoříte plně personalizovanou fotoknížku, která bude fantastickou památkou na celý život. Pozadí, která jsme navrhli, jsou plná dívčích motivů založených na jemné grafice. Delikátní srdíčka, rozkošná zvířátka, malé kytičky a kouzelné kresby, to je pouze několik prvků, z nichž můžete při navrhování této knížky vybírat. Máte hodně společných záběrů? Není nic jednoduššího: popisujte, komentujte a přidávejte poznámky umístěné na okrajích, díky kterým vytvoříte báječně barevný příběh, kterým se s největší hrdostí pochlubíte svým nejbližším. Zachovejte své nejcennější vzpomínky navždy!