www.smardafoto.cz

Zamilovaní fotokniha, 20×20 cm

Exkluzivní produkt Zamilovaní fotokniha, 20x20 cm od našeho předního výrobce empikfoto.cz lze koupit právě nyní se slevou. Aktuálně v akci za 949 Kč.
Zamilovaní fotokniha

Máme něco výjimečného pro všechny zamilované. Jak pro čerstvé páry, tak pro ty, kteří už se znají dlouho. Pro ty, kteří si již řekli posvátné „ano“, i pro ty, kteří prostě chtějí být pořád spolu a společně vyhlížejí budoucnost. Zkrátka pro ty, pro něž jsou společné vzpomínky tou nejcennější věcí, kterou mají. Vyplatí se uchovat je navždy a v adekvátní formě.
Sáhněte do svého archivu plného romantických záběrů. Vyberte ty nejlepší plné zamilovaných pohledů, bezstarostných úsměvů a propletených dlaní. Všechny ty nerozvážné, zábavné, sladké a bláznivé fotky, na kterých jste spolu. Poskládejte si z nich fotopříběh o vás. Vaše láska si přece zaslouží příběh! Přesně proto jsme připravili tuto šablonu. Pro vás a vaši polovičku, abyste si mohli své nejkrásnější vzpomínky uchovat navždy. Chtěli jsme, aby připomínal památník vyplněný milostnými vzpomínkami a romantickými dopisy. K pozadím v barvách bordó-červená a fialovo-růžová jsme přidali trochu šedých a hnědých akcentů a vy k nim můžete připojit své vzpomínky. Připravili jsme také sponky, pásky, barevné rámečky a několik srdíček, abychom vašim snímků dodali zamilovaný charakter. Máte vše, co potřebujete? Tak se dejte do díla!