www.smardafoto.cz

Dovolená v USA fotokniha, 20×20 cm

Hodně žádaný kus Dovolená v USA fotokniha, 20x20 cm od přední společnosti empikfoto.cz seženete právě zde pořád výhodně. V akci od 949 Kč.
Dovolená v USA fotokniha

To byla ale cesta! Výprava přes oceán, na opačný konec světa, kde se před vámi objevily… Spojené státy! Na dosah ruky. Možná se tam ještě vrátíte. A ve vzpomínkách se vracíte už teď. Možná se vyplatí je všechny poskládat a z vaší velké výpravy po Americe si udělat deník.
Kde jste svou výpravu začali? Ve slunné Kalifornii? V Las Vegas zářícím milionem barev? V divokém Texasu nebo v New Yorku, nejslavnějším městě ve Státech? Ať už jste začali a skončili kdekoli, své vzpomínky si schovejte. Seberte ty nejlepší snímky z dovolené v USA a vytvořte z nich deník opravdových cestovatelů! Té společné výpravy už se nemůžete dočkat, takže… do díla! Propojili jsme v této šabloně vše, co se jen může s Amerikou spojovat. K dispozici máte teď celou řadu pozadí v bílo-červeno-modré kombinaci, ale charakter vašeho alba je jen na vás. Co zvolíte jako první? Snídaně s výhledem na Manhattan? Hledání zlata v Arizoně? Nebo snad zaprášenou Route 66? Určitě jsou vaše snímky dechberoucí. Poskládejte je chronologicky a označte na speciálních mapách místa, na kterých byly vyfoceny. Dejte jim ještě víc cestovatelský rozměr a využijte řadu klipartů, které jsme pro vás připravili! Věnujeme vám několik typicky amerických motivů, mimo jiné také speciální písmo, které bude třešničkou na dortu. Ach, pardon, třešničkou na muffinu. Do práce, drazí cestovatelé!