www.smardafoto.cz

Svatba fotokniha, 20×30 cm

Tento zlevněný výrobek Svatba fotokniha, 20x30 cm od známého předního výrobce empikfoto.cz jde pořídit v naší nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 389,35 Kč.
Svatba fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Spojili jsme klasiku a eleganci a přidali jsme trochu moderny. Vytvořili jsme něco pro ty, kteří si teprve nedávno řekli své „ano“ a vyměnili si prstýnky. Vytvořili jsme něco pro vás a vaši polovičku, abyste si navždy schovali své nejdůležitější vzpomínky.
Blahopřejeme vám jako mladému páru, přejeme vám všechno nejlepší na nové cestě životem. Chceme se postarat o vaše vzpomínky. Že to byla pohádková noc? Vaše družičky se postaraly o to, abyste se té noci cítila jako opravdová princezna. I svědci měli ruce plné práce. Všechno se podařilo přesně tak, jak jste si vysnili. Před kostelem, v dešti rýže jste přijímali přání jako muž a žena, pak světla ztemněla a vás unášely první zvuky valčíku. Rodiče byli dojatí a vaše emoce ztrácí na intenzitě teprve teď. Dobře, že je každá minuta zachycená na fotografiích! Vytvořte si neobyčejnou památku, díky které se vrátíte do svatebního dne, kdykoli se vám zamane!