www.smardafoto.cz

Album s vášní fotokniha, 30×30 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Album s vášní fotokniha, 30x30 cm s pečetí kvality od značky empikfoto.cz jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě za super cenu! Ve skvělé akci za 699 Kč.
Album s vášní fotokniha

Album s Vášní je absolutně svěží šablonou, velice moderní a připravovanou právě pro Vás, pokud fotíte každý cenný moment svého života. Rádi zachováváte své vzpomínky na fotografiích, že? Fotíte aparátem nebo smartphonem? Všechny Vaše snímky jsou plné energie a vášně, kterou se každodenně dělíte se svými přáteli? Vaše společné výjezdy poza města? Prázdniny? Bláznivé párty? Nebo snad obyčejná setkání, které ve skupině nabírají úplně neobyčejný rozměr? Používejte tuto šablonu a vytvořte fotoknížku odpovídající svým vzpomínkám.
Tentokrát jsme se rozhodli připravit něco, co se ideálně komponuje s fotografiemi aktivních, módních, moderních a mladých lidí, jejichž každá chvíle je bezkompromisně výjimečná. Šablona Album s Vášní navazuje svou stylistikou na populární společenské portály – Facebook a aplikaci Instagram, které slouží především k sdílení se svými přáteli.
Navrhněte album, díky kterému se podělíte těmi nejcennějšími z cenných a v každém okamžiku se k nimi vrátíte se skupinou nejbližších přátel. Velmi jednoduchá a minimalistická pozadí založená na pastelové blankytné, delikátní růžové, několika odstínech šedi a černi s bílou, Vám umožní vytvořit velice univerzální fotoknížkou, ve které poskládáte příběh plný svých oblíbených snímků. Rádi využíváte filtry, zasahujete do koloristiky snímků a nejčastěji vybíráte čtvercový formát záběru, než typický ve tvaru obdélníku? V takovém případě je Album s Vášní právě pro Vás.