www.smardafoto.cz

Popart fotokniha, 20×30 cm

Tento levný výrobek Popart fotokniha, 20x30 cm od dodavatele zboží empikfoto.cz pohodlně získáte zde teď za skvělou cenu! Levně za 419,30 Kč.
Popart fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
419,30

Máme pro vás něco absolutně výjimečného. Svěží šablona, moderní a trochu nezkrotná. Věnujeme ji těm, kteří jsou blázniví, odvážní, plní vášně a životní energie. Věnujeme ji… vám.
Každá chvíle je hodná zapamatování. Každý pomíjivý moment, každá sekunda vašeho života může být cenná. Dokonce ty nejobyčejnější, běžné každodennosti se mohou v budoucnu stát těmi nejlepšími vzpomínkami. Fotíte každou chvíli? Chtěli byste uchovat pomíjivé chvíle na snímcích a vždy máte u sebe foťák nebo aspoň chytrý telefon? V každém vašem záběru se zrcadlí váš charakter. Vaše snímky jsou plné energie a voní dobrodružstvím. Dělíte se o svou vášeň s nejbližšími přáteli? Společně jezdíte a společně i vzpomínáte na každý výjezd? Dokonce i ty nejlepší chvíle strávené s nimi jsou neobyčejné? V tom případě máme něco právě pro vás. Je načase uspořádat vaše výjimečné vzpomínky a dát jim adekvátní vazbu. Připravili jsme tuto šablonu pro mladé, moderní a netuctové lidi. Vytvořili jsme odvážné spojení barev a textur, a to přímo pro vás. Komiksový charakter celku se bude výborně doplňovat s vašimi záběry a sama fotokniha může mít jakoukoli formu. Absolutně univerzální vzor vám umožní popustit uzdu fantazii. Je to málo? Využijte libovolné nápisy a stvořte obrázkový příběh o lidech plných vášně a energie. Příběh o vás a vašich přátelích!