www.smardafoto.cz

Tohle byl rok! fotokniha, 20×20 cm

Tento akční kousek Tohle byl rok! fotokniha, 20x20 cm s osvědčenou značkou empikfoto.cz máte možnost koupit na našich stránkách nyní za příznivou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 499 Kč.
Tohle byl rok! fotokniha

Krásné chvíle charakterizuje to, že rychlé končí. Ale to nevadí, přece je máte potom uchované v paměti! A co kdybyste je… uchovali navždy? Minulý rok byl přece plný zážitků! Chcete uspořádat své vzpomínky? Tak máme něco přesně pro Vás!

Co vzpomínáte nejlépe? Oslavy Nového roku byly skvělé! Pak nějak brzo začalo jaro a prodloužený víkend mimo město byl tak příjemný. Pak výlet k prarodičům, první prázdniny u moře a září! Ano, přece děti šly poprve do školy! Pak Vánoce, všude sníh a celá rodina pohromadě. To jsou krásné chvíle, že? Rádi na ně vzpomínáte, ale máte strach, ža časem vzpomínky zmízí? Zkuste jr uspořádat a uchovat navždy, samozřejmě v perfektním podání.

Připravili jsme pro Vás výjimečnou šablonu, která Vám pomůže uchovat ty nejvzácnější vzpomínky. Zvolte oblíbené fotografie a nechte fantázii působit. Šablona je svěží a moderní. Světlé, pastelové barvičky jsme trochu oživili jemnými vzory, budou skvělé ladit s každým druhem fotografií. Přidejte snímky chronologicky a vytvořte originální album, se kterým minulý rok bude navždy ve Vaši paměti. Měsíc za měsícem! Použijte různé fonty a přidejte popisy k fotkám. Přidejte své fotoknize individuální ráz a radujte se vzpomínkámi kdykoliv chcete.