www.smardafoto.cz

Album bezstarostných vzpomínek fotokniha, 30×20 cm

Tento oblíbený produkt Album bezstarostných vzpomínek fotokniha, 30x20 cm od skvělého výrobce empikfoto.cz jde nakoupit v naší online nabídce v akci! Nyní za 359,40 Kč.
Album bezstarostných vzpomínek fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
359,40

I každodennost může být plná barev! Velká prázdninová cesta nebo krátký výlet za město. Obyčejná procházka po parku nebo dovádění v babiččině zahrádce. Zimní prázdniny, neděle plná lenošení, narozeninové překvapení… Každý den je výjimečný a hodný zapamatování! Máme pro vás něco speciálního, co vám pomůže uchovat své nejbarevnější vzpomínky!

Připravili jsme tuto šablonu pro ty, kteří mají radost z každého dne. Vytvořili jsme ji k tomu, abyste mohli navždy uchovat každou bezstarostnou chvíli sdílenou s nejbližšími. Není důležité, jak často teď vídáte rodinu nebo nejvěrnější přátele. Seberte všechny vaše společné snímky a vytvořte fotoknížku plnou neobyčejných vzpomínek! Dokonce i ty obyčejnější chvíle se díky vám promění v kouzelné momenty. A s myšlenkou na to jsme připravili tento projekt. Magický, kouzelný, krásný, bezstarostný a plný barev. Jedná se asi o nejbohatší šablonu v celé naší nabídce. Využijte libovolná pozadí a kliparty, abyste svým snímkům dodali adekvátní charakter. Výlet k jezeru? Využijte plážové kresby a použijte vodní rámečky! Narozeninová oslava na zahradě? Nic jednoduššího než vybrat barevné šablony a poskládat z nich vlastní kompozici! Pozadí ve všech barvách duhy, ohromné množství prvků, kterými můžete ozdobit každou stranu, a také rámečky a nápisy, které vám umožní vytvořit album plné vašich vzpomínek z celého loňského roku! Uložte je chronologicky nebo rozdělte, jak jen se vám zachce! Dejte průchod fantazii a připravte plně personalizovanou fotoknížku, která vám umožní vzpomínat na každou chvíli strávenou s vašimi nejbližšími. Vzhůru do díla!