www.smardafoto.cz

Den jako z pohádky fotokniha, 30×20 cm

Oblíbený produkt Den jako z pohádky fotokniha, 30x20 cm od výrobce se zárukou kvality empikfoto.cz lze zakoupit již dnes za nejnižší cenu! Nabídka již od 389,35 Kč.
Den jako z pohádky fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Jste výjimečný pár? Beznadějně romantický, trochu bláznivý a zamilovaný až po uši. Ve vašem vztahu není místo pro nudu, a dokonce i vaše svatba byla originální? Výborně, protože v takovém případě tu máme něco právě pro vás. Něco, co vám umožní uchovat nejlepší vzpomínky navždy. Zaslouží si to.

Připravili jsme šablonu, která se ideálně hodí k vytvoření svatební fotoknížky. Je neobyčejná, nestandardní, výjimečná a absolutně romantická. Taková, jaká bude definicí vaší lásky. Určitě máte celou řadu svatebních snímků ve svém domácím archivu. Někdo stiskl spoušť, když jste si řekli své ano. Někdo zachytil slzy dojetí a úsměvy vašich přátel. A ta vaše oblíbená fotografie! Ta v dešti rýže! K tomu velké množství svatebních záběrů. Byla to nejbláznivější noc vašeho života. A také pár snímků z venkovního focení. Nechali jste se trochu unést fantazií, ale ty vzpomínky je potřeba zachovat navždy! Vyberte své oblíbené fotografie a vytvořte si album, které vám umožní se k těmto okamžikům vracet, kdy se vám jen zachce!