www.smardafoto.cz

Malá princezna fotokniha, 30×30 cm

Akční produkt Malá princezna fotokniha, 30x30 cm od populární značky empikfoto.cz seženete právě teď u nás za výhodnou cenu! Pouze nyní za 699 Kč.
Malá princezna fotokniha

Vaše malá princezna si zaslouží vlastní album. Překrásná šablona, kterou jsme pro vás připravili, se ideálně hodí ke všem sladkým snímkům vaší malé. Fotíte své děťátko na každém kroku a máte celou řadu fotografií? Poskládejte všechny záběry a hrdě je prezentujte v tom nejlepším formátu.

Díky této šabloně plné krásy a sladkostí vytvoříte plně personalizovanou fotoknížku, která bude fantastickou památkou na celý život. Pozadí, která jsme navrhli, jsou plná dívčích motivů založených na jemné grafice. Delikátní srdíčka, rozkošná zvířátka, malé kytičky a kouzelné kresby, to je pouze několik prvků, z nichž můžete při navrhování této knížky vybírat. Máte hodně společných záběrů? Není nic jednoduššího: popisujte, komentujte a přidávejte poznámky umístěné na okrajích, díky kterým vytvoříte báječně barevný příběh, kterým se s největší hrdostí pochlubíte svým nejbližším. Zachovejte své nejcennější vzpomínky navždy!