www.smardafoto.cz

Naše drobátka fotokniha, 20×30 cm

Hodně povedený produkt Naše drobátka fotokniha, 20x30 cm s pečetí kvality od značky empikfoto.cz máte možnost nakoupit tady a teď za extra cenu. Produkt koupíte teď u nás za 419,30 Kč.
Naše drobátka fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
419,30

Je to holčička! – slyšeli jste tehdy jako hrdí rodiče. A malá princezna rozzářila váš život. Šablona pro ty nejmenší, nejsladší a nejroztomilejší. Pro každé dítě, jehož úsměv rozzáří všech 365 dní!
Vytvořili jsme úžasné šablony, díky kterým můžete vyrobit fotokalendář s vaší malou v hlavní roli. Vyberte její nejlepší fotografie a vytvořte 12 stran plných úsměvů, jeden na každý měsíc. A je to jen na vás. První podzimní procházka? Návštěva u prarodičů? Nebo snad letní výjezd k moři? Určitě máte hromadu krásných snímků. Libovolně je zvětšujte nebo skládejte do šachovnice. Ponořte se do své fantazie a vytvořte si fotokalendář, který se stane dekorací pokoje skutečné princezny. Promíchali jsme několik pastelových barev a vytvořili jsme sladké pohádkové textury, které se vašim fotografiím stanou ideálním pozadím.