www.smardafoto.cz

Koníčky dítěte fotokniha, 20×20 cm

Tento unikátní produkt Koníčky dítěte fotokniha, 20x20 cm od dodavatele zboží empikfoto.cz je k dostání právě dnes za rozumné peníze! Nyní pořídíte od 499 Kč.
Koníčky dítěte fotokniha

Speciálně pro malé dobrodruhy! Pro šikovné hledače pokladů, odvážné piloty, velké cestovatele a všechny, kteří jsou za jedno s přírodou a milují výlety! Váš maličký se nemůže dočkat další výpravy? V takovém případě jsme tuto šablonu připravili právě pro vás a vaše nejlepší vzpomínky!
Zbožňuje vaše ratolest lesní výpravy, prázdniny u moře a horské výlety? Možná vyráží každý den na divoký západ, vytváří mapy, aby našel poklad, nebo se odvážně vypravuje do mraků, aby se stal jedničkou na nebi? Tato šablona byla vytvořena právě pro malé výzkumníky, kteří se ani chvíli nenudí! Vyberte své oblíbené snímky a vytvořte fotoknížku plnou dobrodružství, která bude památkou do konce života. Dokonale chápeme, že vás malý uličník má hlavu plnou nápadů, a proto jsme připravili celou škálu ručně kreslených pozadí, která se perfektně hodí k vašim společným fotkám!