www.smardafoto.cz

Zamilovaní fotokniha, 20×30 cm

Tento neodolatelný výrobek Zamilovaní fotokniha, 20x30 cm od skvělého výrobce empikfoto.cz máte možnost sehnat zde ve slevě. Teď za akční cenu 359,40 Kč.
Zamilovaní fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
359,40

Máme něco výjimečného pro všechny zamilované. Jak pro čerstvé páry, tak pro ty, kteří už se znají dlouho. Pro ty, kteří si již řekli posvátné „ano“, i pro ty, kteří prostě chtějí být pořád spolu a společně vyhlížejí budoucnost. Zkrátka pro ty, pro něž jsou společné vzpomínky tou nejcennější věcí, kterou mají. Vyplatí se uchovat je navždy a v adekvátní formě.
Sáhněte do svého archivu plného romantických záběrů. Vyberte ty nejlepší plné zamilovaných pohledů, bezstarostných úsměvů a propletených dlaní. Všechny ty nerozvážné, zábavné, sladké a bláznivé fotky, na kterých jste spolu. Poskládejte si z nich fotopříběh o vás. Vaše láska si přece zaslouží příběh! Přesně proto jsme připravili tuto šablonu. Pro vás a vaši polovičku, abyste si mohli své nejkrásnější vzpomínky uchovat navždy. Chtěli jsme, aby připomínal památník vyplněný milostnými vzpomínkami a romantickými dopisy. K pozadím v barvách bordó-červená a fialovo-růžová jsme přidali trochu šedých a hnědých akcentů a vy k nim můžete připojit své vzpomínky. Připravili jsme také sponky, pásky, barevné rámečky a několik srdíček, abychom vašim snímků dodali zamilovaný charakter. Máte vše, co potřebujete? Tak se dejte do díla!