www.smardafoto.cz

Vintage fotokniha, 20×30 cm

Kvalitní výrobek Vintage fotokniha, 20x30 cm od společnosti se zárukou kvality empikfoto.cz snadno můžete sehnat v naší aktuální nabídce pořád výhodně! Nyní za 419,30 Kč.
Vintage fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
419,30

Připravili jsme něco speciálního pro nenapravitelné romantiky. Mysleli jsme na ty, kteří si cení krásy a občas si dovolí trochu nostalgie. Na ty, pro něž jsou vzpomínky tou nejcennější věcí, kterou mají.

Rádi saháte v paměti po nejkrásnějších momentech svého života? Prohlížíte si fotografie a vracíte se k oněm momentům? Vzpomínáte na svátky u babičky, kdy u stolu zasedla celá rodina? I první dovolenou s vaší polovičkou? Nebo ten víkend na horách, kdy dědeček učil celou rodinu rybařit! Určitě máte celou řadu fotografií, které zvěčňují vaše nejbezstarostnější chvíle. Nastal čas si je poskládat! Připravili jsme tuto šablonu, abychom vám tyto vzpomínky pomohli uspořádat. Vsadili jsme na klasiku a trochu romantiky – nesmrtelný styl vintage a několik moderních prvků. Využijte pozadí v delikátní růžové a béžové barvě, upravte si každou stranu jednotlivě za použití dekoračních rámečků v různých tvarech, přidejte vlastní popisy a uložte své vzpomínky navždy! Každou kompozici ozdobte kliparty, které jsme pro vás připravili – jemnými květy, pugéty růží a vzory v retro stylu. Vytvořte fotoknížku plnou nostalgie, která vás ve vzpomínkách přenese tam, kam si jen budete přát. Vzhůru do díla!

Možná byste chtěli vytvořit něco, co ještě nikdo nemá? Není nic jednoduššího! Nejprve vyberte své oblíbené fotografie. Začněte těmi nejdůležitějšími, které zaberou celou stranu, nebo zvolte sérii, kterou libovolně ozdobíte prázdný prostor. Ponořte se do své fantazie! Obejděte se bez nabízené šablony, bez omezení přidávejte pozadí, kliparty, rozvržení fotek a komentáře k fotografiím. Bavte se formou a vytvořte výjimečnou fotoknížku, která se stane památkou na celý život!