www.smardafoto.cz

Tohle byl rok! fotokniha, 20×30 cm

Často hledaný produkt Tohle byl rok! fotokniha, 20x30 cm od známého předního výrobce empikfoto.cz je k sehnání v naší nabídce téměř zdarma! V současnosti za 389,35 Kč.
Tohle byl rok! fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Krásné chvíle charakterizuje to, že rychlé končí. Ale to nevadí, přece je máte potom uchované v paměti! A co kdybyste je… uchovali navždy? Minulý rok byl přece plný zážitků! Chcete uspořádat své vzpomínky? Tak máme něco přesně pro Vás!

Co vzpomínáte nejlépe? Oslavy Nového roku byly skvělé! Pak nějak brzo začalo jaro a prodloužený víkend mimo město byl tak příjemný. Pak výlet k prarodičům, první prázdniny u moře a září! Ano, přece děti šly poprve do školy! Pak Vánoce, všude sníh a celá rodina pohromadě. To jsou krásné chvíle, že? Rádi na ně vzpomínáte, ale máte strach, ža časem vzpomínky zmízí? Zkuste jr uspořádat a uchovat navždy, samozřejmě v perfektním podání.

Připravili jsme pro Vás výjimečnou šablonu, která Vám pomůže uchovat ty nejvzácnější vzpomínky. Zvolte oblíbené fotografie a nechte fantázii působit. Šablona je svěží a moderní. Světlé, pastelové barvičky jsme trochu oživili jemnými vzory, budou skvělé ladit s každým druhem fotografií. Přidejte snímky chronologicky a vytvořte originální album, se kterým minulý rok bude navždy ve Vaši paměti. Měsíc za měsícem! Použijte různé fonty a přidejte popisy k fotkám. Přidejte své fotoknize individuální ráz a radujte se vzpomínkámi kdykoliv chcete.