www.smardafoto.cz

Svět hudby fotokniha, 30×30 cm

Vysoce kvalitní kousek Svět hudby fotokniha, 30x30 cm od top značky empikfoto.cz snadno naleznete tady nyní opravdu výhodně. Za bezkonkureční cenu 489,30 Kč.
Svět hudby fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
489,30

Začínáme velké světové turné! Jedete všichni! Bereme s sebou rockové hvězdy, klavírní virtuózy, mistry smyčce i ty, před nimiž se klepe mikrofon! Ty, kteří milují symfonii i ty, kteří milují svou kytaru. Máte rádi hudbu? Pojeďte s námi na velkou výpravu do světa zvuků!
Vaše dítě hraje a zpívá? Učí se hrát na kytaru a sní o velké kariéře v záři světel, o davu pod pódiem a vlastní kapele? Nebo možná preferuje vážnou hudbu a ztrácí se ve světě osnov a not? Pokud má rádo hudbu, určitě máte celou řadu jeho hudebních snímků. Nastal čas je všechny uspořádat. Jak ty ze školních vystoupení, tak ty ze zkoušek. Všechny ty fotky plné vášně a lásky k tónům.
Stvořili jsme tuto šablonu pro milovníky muziky a malé umělce s velkým talentem. Naplnili jsme každou stranu notami, aby vaše fotoknížka hrála vzpomínkami, kdy se vám jen zachce. Vyberte oblíbené snímky svého děťátka a navrhněte výjimečné album plné tónů. Vsadili jsme na typicky dětské vzory. Komiksová linka se bude ideálně hodit ke snímkům vašich malých hvězd a barevná pozadí jí dodají originální charakter. Vybere odpovídající rámečky a každou stranu ozdobte kreslenými nástroji, reproduktory, notami nebo notovou osnovou. Přidejte vlastní komentáře, popisy fotografií a vytvořte si vzpomínku z vašeho malého, soukromého turné!