www.smardafoto.cz

Prohlídka města fotokniha, 30×20 cm

Tento diskontní produkt Prohlídka města fotokniha, 30x20 cm značky empikfoto.cz jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu. Aktuálně výhodně za 389,35 Kč.
Prohlídka města fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Hola, průzkumníci! Cestovatelé po známých místech, dobyvatelé hlavních měst a objevitelé metropolí! Máme pro vás něco speciálního. Výjimečná mapa, která vás provede jedinečnými místy. Bude to velká výprava. Výprava za vašimi prázdninovými vzpomínkami. Vyjíždíme!

Máte rádi hluk města a rušné ulice? Léto je pro vás obdobím do detailu naplánovaných cest. Navštěvovat, navštěvovat a ještě jednou navštěvovat! Zákoutí největších metropolí nemají před vámi šanci. Máte rádi rytmus velkých aglomerací a fotíte si každou ulici. Snímky děláte doslova na každém kroku. A to je paráda, protože máme něco právě pro vás! Nejspíš už nastal čas poskládat vaše vzpomínky z měst. Seberte své oblíbené snímky a vytvořte z nich výjimečný a originální cestovatelský deník. Tuto šablonu jsme připravili inspirovaní největšími evropskými hlavními městy. Dodejte svým fotografiím neobyčejný charakter a vytvořte fotoknížku plnou vzpomínek. K dispozici máte barevné mapy, které se k vašim záběrům ideálně hodí. Nestačí to? Libovolně můžete využívat městské kliparty, které jsme pro vás navrhli – londýnský Big Ben, pařížská Eiffelova věž, Socha Svobody vyčnívající nad horizont a spousta jiných dominant. Navrhněte každou stranu jednotlivě a využijte při tom rámečky a texty nebo zanechejte vlastní komentáře. Vytvořte neobyčejné album, které vás přenese na jakékoli místo na světě, kdy se vám jen zachce. A možná vás při tom inspiruje k novým cestám.