www.smardafoto.cz

Prohlídka města fotokniha, 20×30 cm

Tento žádaný produkt Prohlídka města fotokniha, 20x30 cm od výrobce s dobrým jménem empikfoto.cz máte možnost pořídit tady teď za akční cenu. Nabídky již od 389,35 Kč.
Prohlídka města fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Hola, průzkumníci! Cestovatelé po známých místech, dobyvatelé hlavních měst a objevitelé metropolí! Máme pro vás něco speciálního. Výjimečná mapa, která vás provede jedinečnými místy. Bude to velká výprava. Výprava za vašimi prázdninovými vzpomínkami. Vyjíždíme!

Máte rádi hluk města a rušné ulice? Léto je pro vás obdobím do detailu naplánovaných cest. Navštěvovat, navštěvovat a ještě jednou navštěvovat! Zákoutí největších metropolí nemají před vámi šanci. Máte rádi rytmus velkých aglomerací a fotíte si každou ulici. Snímky děláte doslova na každém kroku. A to je paráda, protože máme něco právě pro vás! Nejspíš už nastal čas poskládat vaše vzpomínky z měst. Seberte své oblíbené snímky a vytvořte z nich výjimečný a originální cestovatelský deník. Tuto šablonu jsme připravili inspirovaní největšími evropskými hlavními městy. Dodejte svým fotografiím neobyčejný charakter a vytvořte fotoknížku plnou vzpomínek. K dispozici máte barevné mapy, které se k vašim záběrům ideálně hodí. Nestačí to? Libovolně můžete využívat městské kliparty, které jsme pro vás navrhli – londýnský Big Ben, pařížská Eiffelova věž, Socha Svobody vyčnívající nad horizont a spousta jiných dominant. Navrhněte každou stranu jednotlivě a využijte při tom rámečky a texty nebo zanechejte vlastní komentáře. Vytvořte neobyčejné album, které vás přenese na jakékoli místo na světě, kdy se vám jen zachce. A možná vás při tom inspiruje k novým cestám.