www.smardafoto.cz

Plyšové vzpomínky fotokniha, 20×20 cm

Žádaný produkt Plyšové vzpomínky fotokniha, 20x20 cm od naší známé značky empikfoto.cz jde pořídit bezpečně online v bezva akci! Za bezkonkureční cenu 499 Kč.
Plyšové vzpomínky fotokniha

Roztomilé miminko! Ty maličké ručičky a nožičky, úsměv od ucha k uchu a sladké blábolení! Děťátko proměnilo váš každodenní život a vy mu věnujete každou svou chvíli. Od té doby, co se malý uličník připojil k vaší rodině, vše vypadá jinak. Doma máte celou řadu roztomilých snímků. Je načase poskládat je a dát jim adekvátní vazbu. Do díla!

Pro vás, milí rodiče, jsme připravili tuto šablonu. Vyberte své oblíbené snímky s malým uličníkem v hlavní roli! Portrét s mámou a tátou, záběry s prarodiči a zbytkem vašich nejbližších. První dárky, první zoubek a první neobratně krůčky. A spousta vzpomínek. Uschovejte je navždy, abyste se k nim mohli vracet, kdy se vám zachce. Tuto šablonu jsme vytvořili tak, aby co nejlépe vyjadřovala charakter okamžiků, které jsou zapsané na snímcích. Spojili jsme v ní lehkost s typicky dětskými motivy, které se budou ideálně hodit k fotografiím děťátka. Vsadili jsme na blankytnou a růžovou, díky čemuž se náš projekt hodí k albu určenému chlapečkům i holčičkám. Libovolně vybírejte z celé škály pozadí a textur, které jsou plné teček a lemů, přidejte neuvěřitelné kliparty, jimiž ozdobíte volnou plochu. Nezapomínejte na komentáře, kterými popíšete vybrané fotografie. Osvoboďte svou fantazii a připravte si neobvyklou památku, na kterou se za několik let podívá i vaše děťátko. Do díla!

Chtěli byste vytvořit něco, co ještě nikdo nemá? Není nic jednoduššího! Vyberte nejdřív své oblíbené fotografie. Těmi nejdůležitějšími, které zaberou celou stranu nebo sérii, libovolně ozdobte prázdný prostor. A nakonec dejte průchod své fantazii! Obejděte se bez nabízené šablony, bez omezení přidávejte pozadí, kliparty, rozvržení stran a komentáře k fotografiím. Bavte se formou a vytvořte si výjimečnou fotoknížku, která se stane památkou na celý život.