www.smardafoto.cz

Kouzelná Asie fotokniha, 20×20 cm

Ve slevě tento produkt Kouzelná Asie fotokniha, 20x20 cm od dodavatele s dlouholetou historií empikfoto.cz jednoduše pořídíte tady a teď právě extra se slevou! Nyní nakoupíte za 499 Kč.
Kouzelná Asie fotokniha

Země samurajů s věčně kvetoucí višní. Barevní čínští draci a Vietnam mezi terasovými poli. Chuť čaje na Srí Lance, neprostoupená Kambodža a rajské Filipíny. Nebo snad Indie, které se táhnou od Gangu až po Himaláje či Thajsko plné barev a tajemství? Taková je Asie a poslední prázdniny byly opravdu úžasné! Asie Vás již dávno lákala a nyní se Vám konečně podařilo sbalit batoh a vyrazit na velkou cestu! Fascinující kontinent, že? Neznámá kultura, bohatství tradic, lákavé barvy a chutě… Až byste se tam chtěli vrátit! Na co čekáme? Vyrážíme!

Určitě máte spoustu snímků ze své cesty. Je čas všechny je poskládat! Vytvořte výjimečné album po okraje plné Vašich prázdninových vzpomínek! Vyberte oblíbené snímky s cesty a využijte naše šablony, které jsme připravili právě pro Vás. Takové vzpomínky vyžadují adekvátní vázání! Inspirováni chutěmi a barvami Asie jsme navrhli vzor, který se ideálně hodí ke snímkům z Vaší výpravy. Barevné pozadí zdobené typicky asijskými motivy, draky, lampiony, čínskými znaky a řadou jiných dekoračních prvků, které můžete libovolně využít. Přidejte také mapy a kompas, abyste své fotoknížce dali ještě více cestovatelského charakteru! Zanechejte vlastní komentáře, využijte rámečky a vraťte se do Asie, kdy jen budete chtít!