www.smardafoto.cz

Koníčky dítěte fotokniha, 30×30 cm

Kvalitní a velmi žádaný produkt Koníčky dítěte fotokniha, 30x30 cm od dodavatele se skvělou pověstí empikfoto.cz snadno naleznete tady teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! V akci za 489,30 Kč.
Koníčky dítěte fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
489,30

Speciálně pro malé dobrodruhy! Pro šikovné hledače pokladů, odvážné piloty, velké cestovatele a všechny, kteří jsou za jedno s přírodou a milují výlety! Váš maličký se nemůže dočkat další výpravy? V takovém případě jsme tuto šablonu připravili právě pro vás a vaše nejlepší vzpomínky!
Zbožňuje vaše ratolest lesní výpravy, prázdniny u moře a horské výlety? Možná vyráží každý den na divoký západ, vytváří mapy, aby našel poklad, nebo se odvážně vypravuje do mraků, aby se stal jedničkou na nebi? Tato šablona byla vytvořena právě pro malé výzkumníky, kteří se ani chvíli nenudí! Vyberte své oblíbené snímky a vytvořte fotoknížku plnou dobrodružství, která bude památkou do konce života. Dokonale chápeme, že vás malý uličník má hlavu plnou nápadů, a proto jsme připravili celou škálu ručně kreslených pozadí, která se perfektně hodí k vašim společným fotkám!