www.smardafoto.cz

Bláznivé léto fotokniha, 30×20 cm

Designový výrobek Bláznivé léto fotokniha, 30x20 cm od dodavatele s dlouholetou historií empikfoto.cz snadno najdete právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně. Výhodně za cenu 389,35 Kč.
Bláznivé léto fotokniha
Ověřit dostupnost
Značka: empikfoto.cz
389,35

Prázdniny jsou pro vás blankytným mořem, zlatou pláží a horkým sluncem. Ale nejste typem turisty, kterému by se chtělo pořád jen lenošit. Moře znamená vodní sporty, zlatou pláž, volejbal a velké hrady z písku. Paráda! Asi tu máme něco přímo pro vás.
Potápíte se? Veslujete? Plavete? Výletíte, fotíte a využíváte každou minutu dlouho očekáváné dovolené? Dovolenou trávíte vždy aktivně a nejlepší je taková, která je plná zábavy? A hned po návratu na takovou dovolenou rádi vzpomínáte. To bylo ale bláznivé léto! Ještě že atmosféru těch bezstarostných dní se podařilo zachytit na fotografiích. Možná je načase je uspořádat a dát těm cenných vzpomínkám odpovídající formu. Vyberte ty nejlepší snímky ze svého domácího archivu. Ty nejvíce prázdninové, bláznivé, veselé a letní! A teď je společně poskládejte a vytvořte album, které vám umožní se na dovolenou vrátit, kdy se vám zachce. Právě proto jsme připravili tuto šablonu, která voní větrem a horkými slunečními paprsky!